Vodyanov Ivan - odnoszący sukcesy rosyjski kulturysta

17.06.2019

Wódanow Iwan zaczął aktywnie uczestniczyć w zawodach Pucharu Rosji od 2002 roku. Grał w tym turnieju i był w stanie zająć honorowe pierwsze miejsce w kategorii absolutnej "juniorów", w nominacji do "kulturystyki".

Następnie w 2003 roku Iwan Wanowow uczestniczył w dwóch turniejach: pierwszym był Puchar w Moskwie, w którym udało mu się zająć siódme miejsce w kategorii mężczyzn do 87,5 kg. Nominacja, oczywiście, kulturystyka. Drugi to Puchar Regionu Moskwa. Tutaj był w stanie wygrać piąte miejsce w kulturystyce mężczyzn w kategorii wagowej do osiemdziesięciu siedmiu kilogramów.

Vodyanov Ivan

Rozwój kariery

W 2010 roku Wanówow Iwan wygrał 6 turniejów:

• Mistrzostwa regionu Lipieck. Vodyanov odniósł zwycięstwo w męskiej grupie kulturystycznej w kategorii do 90 kilogramów.
  • Mistrzostwa Moskwy w kulturystyce. Zawodnik wygrał w grupie mężczyzn w kategorii wagowej do 90 kilogramów.
  • Mistrzostwa regionu moskiewskiego. Vodyanov wygrał grupę mężczyzn, waga - do 90 kilogramów.
  • Mistrzostwa Wołga FD. Ivan wygrał w kategorii wagowej do 90 kilogramów.
  • Mistrzostwa kulturystyki regionu Ryazan. Wygrana w kategorii powyżej 85 kilogramów.
  • Mistrzostwa regionu Samara. Wygrał w kategorii do 90 kilogramów.

Kulturystyka Vodyanov Ivan

Teraz Vodyanov Ivan jest znany wielu, kulturystyka jest sferą, w której udało mu się osiągnąć znaczący sukces. Pierwsze miejsca w różnych turniejach i konkursach wymownie potwierdzają status sportowca. Jednak w historii Iwana są nie tylko wspaniałe zwycięstwa. W Moskwie zdobył dziewiąte miejsce w kategorii wagowej do 85 kilogramów w nominacji "kulturystyka". I w mistrzostwach regionu Bryansk, był w stanie zająć tylko trzecie miejsce. Zawodnik stanął w szranki z przyzwoitą konkurencją, ale mimo to zdołał rywalizować z wieloma rywalami.

Dalszy postęp

W 2011 roku Wódanow Ivan brał udział w walce o Puchar Obwodu Kaliningradzkiego. Kulturystyka to jego ulubiony sport. Vodyanov wygrał w kategorii powyżej dziewięćdziesięciu kilogramów. Puchar regionu Lipieck - zdobył pierwsze miejsce w kategorii wagowej dziewięćdziesiąt funtów. Brał udział w Mistrzostwach Rybińskich. Wygrał w kulturystyce, kategorii wagowej - ponad osiemdziesiąt pięć kilogramów.

Vodyanov Ivan wzrost masy ciała

Vodyanov Ivan zajął trzecie miejsce w Pucharze Moskwa, w kategorii do 90 kg jako kulturysta. W swojej dość dużej karierze mistrz wziął udział w Pucharze Rosji, Ryazanie i Riazanie. Grał w zawodach Wołgograd i był znany w wielu innych. Za każdym razem, gdy brał udział w ostrej rywalizacji, desperacka chęć wygranej nie pozwalała Iwanowi się poddać. Za każdym razem, gdy kulturysta osiągnął większy sukces, zdobył swoją pozycję i autorytet. Dzisiaj nie jest już nowicjuszem i doradza w kwestii przygotowania. Jednak nie powinieneś szukać tajemnic ani specjalnych metod przygotowywania Vodyanova. Jak mówi sam sportowiec: "Kluczem do sukcesu jest praca z pełnym poświęceniem!"

Pierwsze zajęcia

Ivan Vodyanov, którego trening rozpoczął się od domowego brzana, przez kilka lat uparcie szedł w kierunku celu. W tym czasie wybrał Jean-Claude Van Damme jako punkt odniesienia. Będąc zaangażowanym w sztuk walki, sportowiec zrozumiał, że jest w pełni zdolny do osiągnięcia tego samego dodatku, co gwiazda filmowa.

W ciągu dwudziestu lat Iwan zaczął uczęszczać na "fotel bujany". Nazwanie tego fachowcem było dość trudne i wkrótce kulturysta wyruszył na poszukiwanie nowego domu. Wkrótce młody atleta miał szczęście, aby dostać się do poważnego klubu, w którym uczestniczyli tacy ludzie jak Sergey Shelestov i członkowie grupy Alfa.

Wkrótce obiecujący kulturysta został zauważony przez jednego z trenerów i zaproponował wspólną praktykę. Tak rozpoczęły się prawdziwe treningi dla Iwana, a zaledwie osiem miesięcy później już startował w zawodach WWF.

Wskaźniki fizyczne

25 grudnia 1980 roku urodził się Ivan Vodyanov. Wzrost, waga i fizyczny kształt sportowca osiągnęły dziś imponującą wydajność. Jego waga w zawodach nie przekracza stu kilogramów. Między porami roku może dochodzić do stu pięciu. Zawodnik jest zawsze w świetnej formie, ponieważ nie zatrzymuje treningów. Wysokość kulturysty sięga 170 centymetrów.

Vodyanov nie przestrzega specjalnej diety, używa zwykłego jedzenia. W okresach masowego wzrostu nie liczy się w ogóle kalorii. Głównym sekretem sportowca jest ciężki trening, regularne wizyty na siłowni i zdrowy tryb życia.